O firmie

Fair & Square Public Relations pomaga firmom, instytucjom i osobom w  kształtowaniu ich publicznego wizerunku. "Fair and square" czyli uczciwie i prosto, bez sztuczek i trików. Tylko i wyłącznie w oparciu o bezpośrednią komunikację i szczere relacje. W swojej pracy firma stosuje uczciwe narzędzia PR, a budowanie wizerunku klientów opiera się na szczegółowo zaplanowanych strategiach PR. 

 

Założycielem i właścicielem firmy jest Bartosz Zajda, wieloletni rzecznik prasowy, dziennikarz, marketingowiec, wykładowca i fotoreporter. 

 

No dobra;) teraz kilka słów o mnie, kim jestem i jakie mam doświadczenie.

Studiowałem na Wydziale Nawigacji Akademii Marynarki Wojennej, którą ukończyłem z wyróżnieniem w 1998 r. Następnie rozpocząłem pracę w biurze prasowym MW. W 2004 roku zostałem rzecznikiem prasowym dowódcy Marynarki Wojennej i jednocześnie szefem Wydziału Prasowego Dowództwa MW. Ukończyłem kurs dla oficerów prasowych NATO w dowództwie Sojuszu, a także krajowe szkolenia medialne. W 2005 roku pracowałem jako oficer prasowy podczas misji w Iraku. Następnie ukończyłem studia podyplomowe Public Relations w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej. Od 2009 roku, pełniąc obowiązki rzecznika prasowego i szefa Wydziału kierowałem jednocześnie redakcją czasopisma MW „Bandera”. W 2011 roku zostałem laureatem "Buzdygana" - corocznej nagrody "Polski Zbrojnej". W 2013 roku, po 15 latach pracy w biurze prasowym Marynarki Wojennej, w tym po prawie 10 latach na stanowisku rzecznika prasowego dowódcy MW zdecydowałem się zakończyć ten etap mojego życia zawodowego i podjąłem się nowych wyzwań. Założyłem własną firmę “Fair & Square Public Relations Bartosz Zajda”, która pomaga w kształtowaniu wizerunku.  Specjalizuję się w komunikacji społecznej za pośrednictwem mediów klasycznych i społecznościowych. Przygotowuję komunikaty i materiały prasowe, serwisy fotograficzne, redaguję strony na Facebooku i Instagramie, opracowuję grafiki, filmy i spoty reklamowe dla klientów. "Fair and Square" to także szkolenia, warsztaty pisarskie i pomoc w nauce oraz praktyce wystąpień publicznych.  Do tej pory z mojej pomocy korzystały takie firmy i instytucje jak m.in. PKP PLK S.A., Centrum Techniki Morskiej S.A., SOTE s.c., Fabryka Czekolady BAŁTYK i Stadnina Koni w Białogórze. Prowadziłem także wykłady w Akademii Marynarki Wojennej, Dolnośląskiej Szkole Wyższej, Szkole Wyższej Psychologii Społecznej, Wyższej Szkole Bezpieczeństwa i na Uniwersytecie Gdańskim. 
A na koniec dodam, że bycie fair w "Public Relations" jest po prostu fajne i sprawia, że w pracy otaczam się szerokim gronem przyjaciół.  A co najważniejsze - uczciwy PR jest po prostu skuteczny:)

Udostępnij

Wyświetlenia: 1393